Toaleta przenośna, czyli niezbędnik imprez na świeżym powietrzu

Ilość niezbędnych elementów każdej imprezy organizowanej na otwartej przestrzeni jest dość spora i nie mamy zamiaru wymieniać ich wszystkich – zajęło by to naprawdę sporo czasu. Dlatego też zdecydowaliśmy opisać absolutny niezbędnik takich imprez, czyli toalety przenośne.

Trudno sobie wyobrazić imprezę, na której nie ma toalet przenośnych. Organizatorzy takich imprez rzadko dostają pozwolenie na budowę stałych toalet, a dodatkowo przecież najzwyczajniej w świecie nie opłaca im się tego robić, gdy organizują imprezy jedynie okazjonalnie.  Toaleta to absolutnie niezbędne miejsce na każdej imprezie, czy w ogóle jakimkolwiej miejscu publicznym, gdzie przebywa naraz duża ilość ludzi. Można je również uznać z tych powodów za niezastąpione, jako że rzadko kiedy da się szybko zbudować toalety stałe. Tak oto wyjaśniliśmy sobie już na starcie dlaczego toalety przenośne określiliśmy mianem „niezbędnika imprez na świeżym powietrzu”. W takim razie przejdźmy do dalszej części tekstu, czyli…

Czym są toalety przenośne?

Toalety przenośne  to zamykane na drzwi kabiny, wykonane najczęściej z materiałów syntetycznych, wyposażone w pisuary. Potrafią różnić się znacznie w ilości pisuarów, ponieważ mogą one być zarówno jedno, dwu, jak i nawet sześcio-pisuarowe, co w zależności od wielkości imprezy, pozwala na uzyskanie odpowiednio dużej ilości miejsc dla osób chcących skorzystać z toalety. Toalety przenośne są dodatkowo wyposażone w różnego rodzaju asortyment oraz posiadać dodatkowe elementy, które sprawią, że będą one nie tylko spełniać najwyższe standardy higieniczne, a nawet je przekroczyć w celu uzyskania jak największego komfortu. Wysokiej jakości toalety przenośne charakteryzują między innymi drzwi antywłamaniowe, mechanizm zatrzaskowy, odpowiednio duża pojemność zbiornika lub wykonanie z wykorzystaniem wysokiej gęstości polietylenu – który to nie gnije i jest łatwy do czyszczenia.

Oprócz wymienionych wyżej zalet i dodatkowych funkcji, toalety przenośne mogą być zaopatrzone w różnego rodzaju asortyment zwiększający ich jakość. Podwyższony standard toalet przenośnych przejawia się w postaci rozbudowanego systemu spłukującego lub niezależnych systemów wentylacji. Toalety te mogą więc spełniać wiele potrzeb, w zależności od wymagań konkretnych klientów, którymi są najczęściej organizatorzy dużych imprez. Firmy produkujące toalety przenośne dbają również o niepełnosprawnych, dla których to przygotowali odpowiednie udogodnienia pozwalające na samodzielnie z nich korzystanie. Do takich udogodnień zaliczyć można antypoślizgową podłogę czy odpowiednią poręczę przy ścianie. Funkcjonalność przenośnych toalet pozwala równiez na ułatwione pobieranie opłat za ich korzystanie, które to mogą być wyposażone w odpowiedni do tego system. Na rynku dostępne są także toalety VIP, które łączą wysoką funkcjonalność, komfort i estetykę, a także charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania.

Leave a Comment